Marihuanový olej vyliečil chlapca, ktorému lekári dávali 48 hodín života

Foto: stonerdays.com
Konopkar, 22. júna 2016

Landon Riddle bol ešte len malým chlapcom, keď mu diagnostikovali leukémiu. Jeho šance na prežitie boli minimálne.

Podľa lekárov mal len 8 až 10% pravdepodobnosť, že bude žiť, no vyše 90% riziko, že skoná v priebehu pár dní.

 

Príbeh Landona

Jeho matka, Sierra Riddleová, vo svojom príbehu rozpráva o celom procese a boji, ktorý museli podstúpiť.

„Môj syn bol natoľko chorý, že nedokázal už sám ani len dýchať. Začali mu podávať chemoterapiu, no aj napriek tomu lekári nepredpokladali, že prežije“.

Našťastie, úvodnú liečbu chemoterapiou prežil, no po 2 mesiacoch bol z liekov natoľko oslabený, že už nevládal jesť a zvracal aj 50 krát za deň.

Jeho organizmus to neskutočne vyčerpávalo a zdravotný stav sa mu začal rapídne opäť zhoršovať.

Až jedného dňa nám niekto navrhol liečbu pomocou konopného oleja.

Išlo o olej vyrobený destiláciou obsahujúci THC a ďalšie canabinoidy, nie olej z vylisovaných semien, ktorý tieto látky neobsahuje.

Rozhodli sme sa túto liečbu vyskúšať.

 

marihuanovy-olej-landon-riddle-2

 

Ako ďalej uvádza Landonova matka:

„Vyjadrovali sme lekárskemu tímu naše obavy, keď sme videli ako syn trpel a ako v dôsledku negatívnych účinkov liekov postupne odchádzal. Potom som objavila na internete odporúčanie na liečbu konopným olejom“.

Kvôli tomu sa následne celá rodina presťahovala do štátu Colorado, kde je užívanie konope na liečebné účely povolené.

 

Rapídne uzdravovanie po nasadení konope

Na prekvapenie všetkých, len pár dní po zahájení liečby konopným olejom Landonové vracanie sa zmiernilo a znova nadobudol chuť do jedla.

„Naše srdcia sa naplnili radosťou, že konopný olej navrátil úsmev na Landonovú tvár. Postupne sa začal cítiť stále lepšie a lepšie! Bolo to akoby sa stal zázrak. On sa znova usmieval a jedol!“, zdôverovala sa Sierra na svojom blogu počas uvedenej liečby.

Ak rozumiete anglicky, tu si môžete pozrieť Landonov príbeh na približne 5 minútovom videu:

 

 

„Je hrozné, že ľudia na tejto planéte sú kriminalizovaní za používanie konope na liečebné účely namiesto toxických farmaceutík. 

Pripravte sa na boj vášho života. Mať choré dieťa je boj sám o sebe. Urobiť však podobné rozhodnutie ako sme urobili my, tak to je úplne nový svet.

 

marihuanovy-olej-landon-riddle-3

 

Budete potrebovať hrošiu kožu, intuíciu a silnú podporu z okolia. 

Nestrácajte čas tým, aby ste si potvrdzovali to, že každý ďalší farmaceutický liek nerobí nič iné, len spôsobuje viac škody ako úžitku. Ak máte z neho zlý pocit v žalúdku, potom je to zrejme pravda“, uvádza Landonová matka.

 

Zdroj: badatel.net

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím