Bývalý hráč NFL McMahon si pochvaľuje marihuanu

Foto: osporte.sk
Konopkar, 20. júna 2016

NFL sa nechystá zmeniť postoj voči marihuane, ktorú aktívni hráči nesmú používať.

CHICAGO – Jim McMahon, bývalý hráč tímu Chicago Bears, účastníka najvyššej zámorskej súťaže v americkom futbale (NFL) mal počas svojej kariéry množstvo zranení a zdravotné problémy ho trápia aj na športovom dôchodku.

McMahon tvrdí, že konečne našiel niečo, čo mu naozaj pomáha – marihuana. Podľa neho by mali hráči NFL prestať užívať rôzne lieky od bolesti a mali by využívať liečivé účinky marihuany. „Je veľa využití tejto rastliny. Státisíce ľudí umierajú z negatívnych účinkov liekov od bolesti, ale nikto nezomrel po užití konope,“ povedal McMahon a pridal sa k nemu aj ďalší bývalý hráč NFL Leonard Marshall: „Moja kvalita života sa zlepšila, odkedy som si pomohol marihuanou.“

 

mc-mathon

 

Komisár NFL Roger Goodell aj napriek týmto vyjadreniam vyhlásil, že sa liga nechystá zmeniť svoj názor na marihuanu, ktorú považuje za zakázanú látku a aktívni hráči ju nesmú používať. „Je to politika NFL a veríme, že je to správne vzhľadom na dlhodobé zdravie našich hráčov. V najbližšom období sa na tom nič meniť nebude,“ uviedol Goodell. Informácie uverejnil portál nbcsports.com. 

 

Zdroj: osporte.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím