Whitney Houston fajčila s dcérou marihuanu, tvrdí Bobby Brown

Foto: TASR
Konopkar, 9. júna 2016

Hudobník vyvracia správy, že nesie zodpovednosť za drogové problémy speváčky Whitney Houston, s ktorou boli manželmi v rokoch 1992-2007.

V memoároch amerického speváka a skladateľa Bobbyho Browna, ktoré vyjdú knižne 13. júna, je mnoho obvinení voči jeho bývalej manželke a zosnulej speváčke Whitney Houston. Od obvinenia, že fajčila marihuanu spolu s vtedy ešte len dospievajúcou dcérou Bobbi Kristinou, až po tvrdenie, že hviezda mala ľúbostný vzťah s raperom Tupacom Shakurom. Informovala o tom v stredu tlačová agentúra AP.

 

whitney-houston-dcera

Whitney s dcérou

 

V knižných pamätiach s názvom „Every Little Step“ (Každý malý krok) Bobby Brown detailne opisuje svoje búrlivé roky s Whitney Houston a odcudzenie od ich spoločnej dcéry Bobbi Kristiny Brown po rozvode.

Hudobník vyvracia správy, že nesie zodpovednosť za drogové problémy speváčky Whitney Houston, s ktorou boli manželmi v rokoch 1992-2007. Bobby Brown ostro kritizuje aj jej rodinu a ostatných ľudí z jej okolia za to, že mu bránili stýkať sa s dcérou.

 

bobby-brown-whitney-houston-marihuana

Bobby Brown a Whitney Houston

 

Whitney Houston zomrela v roku 2012 a Bobbi Kristina vlani.

Agentúra AP dostala možnosť kúpiť si výtlačok memoárov v stredu.

 

Zdroj: teraz.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím