Bývalú členku Destiny’s Child Farrah Franklin zatkli za konope

Foto: richestcelebrities.org
Konopkar, 3. júna 2016

Americkú speváčku Farrah Franklin vo štvrtok zatkli pre opitosť na verejnosti v štáte Georgia.

Podľa informácií portálu TMZ niekdajšiu členku už nefungujúcej skupiny Destiny’s Child zadržali po tom, ako sa hádala pred telocvičňou s kamarátom. Na miesto prišla policajná hliadka a interpretku, ktorá mala pri sebe aj malé množstvo marihuany, zatkla. Kauciu stanovili na 250 dolárov (v prepočte približne 220 eur).

Tridsaťpäťročnú rodáčku z Los Angeles zatkli aj v roku 2014 v Južnej Karolíne za výtržníctvo. Z rovnakého dôvodu ju zatkli aj v roku 2011 v jej rodnom meste, pričom ani vtedy nebola triezva.

Farrah Franklin nahradila v Destiny’s Child spolu s Michelle Williams pôvodné členky LaTaviu Roberson a LeToyu Luckett. Franklin stihla s formáciou, v ktorej v tom čase pôsobili aj Beyoncé Knowles a Kelly Rowland, nakrútiť videá k piesňam Say My Name a Jumpin‘, Jumpin‘.

V júli 2000 ju však vyhodili, pretože si neplnila záväzky voči skupine. Na konte má sólovú EP nahrávku Magic & Make Up (2015). Príležitostne sa venuje aj herectvu.

 

Zdroj: netky.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím