Stádo oviec objavilo konope a začal cirkus, aký dedina nezažila

Foto: independent.co.uk
Konopkar, 31. mája 2016

BRATISLAVA – Netušili, čo vyviedli. Ľudia si musia dať lepší pozor, kam vyhadzujú nelegálnu marihuanu. Drogu odhalilo stádo oviec, ktoré sa následne poriadne odviazalo a začalo vyvádzať.

Ovečky to trošku prehnali. Miestni sa domnievajú, že nechtiac spásli marihuanu vyhodenú za dedinou, následne sa začali diať veci. Celé to začalo vyhodením rastlín konope z ilegálnej továrne pri dedinke Rhydypandy v južnom Walese. Po konzumácii začalo stádo vystrájať po dedine Craig Cefn Parc. Oznámil to miestny predstaviteľ Ioan Richard, ktorý doslova oznámil, že ovce dostali „psychotickú zúrivosť“.

 

Nečakaná návšteva spálne

„Behajú ľuďom po záhradách, jedna dokonca navštívila rovno spálňu v jednom dome,“ povedal Richard britským médiám. „Stádo oviec sa vydalo do ulíc a robilo neporiadok,“ nechal sa počuť Richard. Kompetentní nechceli ani pomyslieť na to, že by ovce mohli skonzumovať marihuanu. No pravdepodobne sa tento scenár naozaj stal.

 

 

Zdroj: topky.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím