Fajčiť marihuanu z náčinia za pol milióna dolárov je luxus, ktorý si užil známy americký raper

Foto: refresher.sk
Konopkar, 26. mája 2016

Uznávaný časopis GQ má rozbehnutú svoju vlastnú reláciu, ktorá nesie názov Most Expensivest Shit. Jej hlavnou hviezdou je raper 2 Chainz hodiaci sa kvôli láske k peniazom, zlatu a luxusu do konceptu skúšania tých najdrahších vecí priam perfektne.

Dve retiazky si už vyskúšali viaceré extrémne prepychové záležitosti, napríklad kŕmenie žirafy s hodnotou 40-tisíc dolárov či sedenie v kresle za 14-tisíc, avšak najnovší diel trafil klinec po hlavičke ešte viac než tie predošlé. 

Hoci boli ústrednými záležitosťami v tomto prípade opäť marihuana a náčinie na jejfajčenie, ktoré sa už v predošlých častiach objavili, táto ich jednoznačne prekonala. Sama o sebe tá téma neznie až tak výnimočne, no keďže sa rozprávame o programe Most Expensivest Shit, je jasné, že to nebolo len také obyčajné fajčenie zelenej rastlinky, ale jej užívanie v oveľa nákladnejšom režime. 

 

2-chainz-marihuana

 

Tity Boi si skúsil, aké to je užívať THC z náradia, ktorého cena je približne 500-tisíc amerických dolárov a súdiac podľa jeho ukašľaných reakcií a úsmevov sa mu to celkom páčilo. Touto epizódou ho sprevádzali experti z oného odboru, Dr Dina a Adam Ill, od ktorých dostal darček v podobe bluntu v tvare mikrofónu.

Otestoval aj 50-tisícovú bongo masku, hašišový olej a mnohé iné veci, ktoré v milovníkoch istotne vyvolajú pocit miernej závisti.

 

 

Zdroj: refresher.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím