Legalizácia marihuany z neho spravila milionára. Vyprodukuje takmer tonu ročne

Foto: CNN
Konopkar, 25. mája 2016

Zo školy ho vyhodili kvôli tomu, že spolužiakom predával „marišku“ a niekto ho udal. Dnes je Jeremy Moberg marihuanovým kráľom USA. To všetko vďaka legalizácii cannabisu.

Dlhé roky tajne pestoval záhony konope hlboko v lesoch a bál sa, že skončí na niekoľko rokov za mrežami. Dnes robí presne to isté, je v tom svetová špička a ešte mu za to aj štedro platia.

 

jeremy-moberg-marihuana-2

 

Všetko vďaka tomu, že sa v roku 2012 zmenil jeden zákon. Legalizácia marihuany v štáte Washington mu otvorila brány k výnosnému biznisu. Odkedy založil svoju firmu Cannasol činí jeho zisk z predaja marihuany viac než 3 milióny dolárov (za necelých 20 mesiacov). 

 

jeremy-moberg-marihuana-4

 

Takmer tona drogy ročne

Jeremy je jedným zo 600 vyvolených pestovateľov v krajine, aby dodával drogu na lekárske účely a popritom zásoboval aj tých, ktorí ju chcú pre svoju súkromnú potrebu.

 

jeremy-moberg-marihuana-1

 

Ročne je schopný na svojich poliach vyprodukovať takmer tonu sušenej drogy. Postupne si z toho spravil rodinný podnik a s pestovaním mu dokonca pomáha už aj jeho 68-ročná mama! V tíme je aj jeho brat, ktorý je bývalým právnikom. Všetkých učí, ako sa starať o rastlinu, ktorá má preňho cenu zlata.

„Nikdy nezabudnem na tú správu, keď legalizáciu oznámili v médiách. Zorganizoval som veľkú párty pre priateľov a bol som si istý, že v tomto biznise budem patriť k najlepším,“ prezradil Moberg v rozhovore pre Observer.

Treba uznať, že sa nemýlil…

 

 

Zdroj: aktuality.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím