Pri kontrole vodiča v Trnave policajti ucítili konope

Foto: stuba.sk
Konopkar, 18. mája 2016

Policajti už obvinili 18 ročného mladíka z prechovávania drog.

Ešte koncom  februára hliadka skontrolovala osobné vozidlo Honda Civic pre podozrenie z priestupku v doprave. „Vodič, ktorý riadil auto, sa v križovatke zle zaradil a hoci stál v pruhu pre smer rovno, začal odbočovať doľava,“ popísala Mária Linkešová, krajská policajná hovorkyňa.

Pri kontrole policajti ucítili konope a vzápätí jeden z nich vydal hliadke dve vrecúška s konope, čo podľa expertízy zodpovedá asi trom dávkam konope. „Trnavčanovi môže hroziť za prechovávanie drog väzenie až na 3 roky,“ uzavrela hovorkyňa.

 

Zdroj: sme.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím