Policajti zatkli mladého Kežmarčana. Okrem pizze predával aj konope

Foto: ristorazioneitalianamagazine.it
Konopkar, 16. mája 2016

Policajti opäť zatýkali. Tentokrát šlo o mladého Kežmarčana, ktorý predával nielen pizzu, ale aj konope.

Popradskí kriminalisti sledovali 20-ročného muža z Kežmarku už dlhšiu dobu. Zadržali ho nakoniec v obci Jánovce. Tentokrát nesedel v služobnom aute pizzérie, ale vo vozidle kamaráta. 

Mladý muž z Kežmarku sa chystal predať konope, nakoniec to z dôvodu zásahu policajtov nestihol. „Zo zaisteného množstva marihuany by bolo možné vyrobiť 96 až 300 obvyklých jednorázových dávok drogy,“ uviedla Krajská policajná hovorkyňa Jana Migaľová.

 

Rozvážal jedlo

Zadržaný 20-ročný Martin bol zamestnaný v kežmarskej pizzérii, rozvážal jedlo a privyrábal si aj predajom konope. A to nielen v Kežmarku ale aj v Poprade. 

Či na dílovanie využíval aj služobné vozidlo, nie je známe. Majitelia pizzérie sa ale od jeho drogovej činnosti dištancujú a o ničom nevedeli.

Martina už polícia obvinila z drogovej trestnej činnosti. „Obvinenému hrozí v prípade preukázania viny trest odňatia slobody na 3 až 10 rokov,“ upresnila policajná hovorkyňa.

 

Ďalší díleri

To ale nebol jediný díler, ktorý v posledných dňoch skončil pod Tatrami v policajných putách. Popradskí kriminalisti nedávno zadržali na diaľnici D1 pri Poprade 42-ročného Rastislava z Levoče. Ten predával pervitín v Levoči, v Spišskej Novej Vsi aj v Poprade.

Predajom konope si zarábal aj 22-ročný Roman zo Svitu. Toho zadržali kriminalisti v centre Starého Smokovca. 

 

Zdroj: noviny.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím