Študentka chcela zohnať cez Twitter marihuanu. Dostala odpoveď, ktorú nečakala

Foto: pot.tv
Konopkar, 13. mája 2016

Vysokoškoláčka vzdialená od svojho domova tisícky kilometrov zatúžila po marihuane. Zohnať ju však nie je ľahké, a tak sa obrátila na Twitter. Veci sa však nevyvíjali podľa jej predstáv.

Mladá žena pochádzajúca zo Sioux Falls v Južnej Dakote hľadala na Twitteri človeka, ktorý by jej predal marihuanu. Namiesto správy od predajcu ostala prekvapená. Ozvala sa jej totiž miestna polícia!

Vysokoškoláčka, ktorá študuje vyše 1700 kilometrov od svojho domova, v Sarasote na Floride, pridala tento tweet v sobotu.

Odpoveď od polície na seba nenechala dlho čakať. „Ak by ste sa chceli zastaviť, kľudne príďte. Naši detektívi sa s vami radi porozprávajú. Nie drogy!“ Znel tweet miestnej polície.

Mladá študentka má na zákony o marihuane vlastný názor. „Na Floride by malo byť viac marihuany. Nechápem prečo je ilegálna!“

 

Zdroj: cas.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím