Roman mal pri sebe konope, zatkli ho popradskí kriminalisti

Foto: TV JOJ
Konopkar, 2. mája 2016

Dvadsadvaročný Roman zo Svitu mal v aute, ktoré šoféroval, konope.

Popradskí kriminalisti zadržali Romana v centre Starého Smokovca. V aute sa viezli mladí muži. Keď uvideli policajtov, 22-ročný Roman sa spoza volantu začal meniť so spolujazdcom na prednom sedadle.

 

Bez vodičáku

Tatranskí obvodní policajti zistili, že Roman mal dôvod na výmenu. Bol bez vodičského preukazu, ktorý mu zadržali. 

Na miesto prišli aj popradskí kriminalisti, ktorí vedeli, že chýbajúci vodičák nebude jediný problém. „Bola zaistená neznáma sušina zelenej farby v troch igelitových vrecúškach,“ uviedla policajná hovorkyňa Jana Migaľová. 

 

1360 dávok

Romana kriminalisti zadržali a sušinu poslali na expertízu. „Výsledok kriminalistického expertízneho skúmania preukázal, že išlo o marihuanu,“ dodala Migaľová. Podľa polície by sa dalo vyrobiť zo zadržaného množstva 450 až 1360 jednorázových dávok.

 

Zdroj: noviny.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím