Hľadáš džob? Snoop Dogg ponúka voľnú pozíciu testera trávy!

Foto: WEB
Konopkar, 2. mája 2016

Keď sa povie Snoop Dogga, už ani nemyslíme na jeho hudobné kvality. Jeho meno si okamžite spojíme skôr s trávou. 

Pretože tráva je to, s čím Snoop Dogg denne žije. Je to asi najväčší „hulič“ na svete! A neustále to dokazuje. Nielenže chystá nový projekt – web pre všetkých milovníkov marihuany. Dokonca dáva fanúšikom možnosť si zarobiť. Ako inak, fajčením trávy.

Svetoznámy raper má súkromné marihuanové plantáže. Nedávno prišiel s informáciou, že sa chystá priniesť nový kmeň marihuany, ktorý bude mať vyšší obsah THC. Túto odrodu nazval „Tangerine man“ a marihuanu ponúka pod vlastnou značkou – „Leafs by Snoop“. Do výskumu už investoval kopec peňazí, no všetky informácie o novom druhu marihuany zatiaľ tají.

 

leafs-by-snoop-tangerine

 

Prišiel ale s ponukou, ktorú žiadny „hulič“ neodmietne. Potrebuje dobrovoľníkov na testovanie účinkov marihuany! Neexistujú žiadne obmedzenia, čo sa týka pohlavia, veku, zdravotného stavu, či dokonca národnosti. Zatiaľ sa však nevie ani to, aké odmeny ponúka. Vie sa len jedno! Všetko, čo budeš musieť robiť, je fajčenie novej marihuany „Tangerine man“ a opisovať jej účinky. Dal by si sa nahovoriť? Okrem toho Snoop ponúka možnosť vymyslieť tejto tráve nové meno, ktoré nahradí pomenovanie „Tangerine man“.

Ak si našiel perfektnú alternatívu, napíš na ingo@leafsbysnoop.com. Možno tvoj nápad prerazí a budeš môcť povedať, že Snoopovu marihuanu si pomenoval práve ty! A ako prvý si aj pošmakoval…

 

Zdroj: zabil.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím