Denis v blízkosti vodnej nádrže Starina: Policajti ho načapali s konope

Foto: dnes24.sk
Konopkar, 28. apríla 2016

V blízkosti vodnej nádrže Starina, pod kopcom Gazdoráň. Na tomto mieste sa ocitol Denis (19), ktorého stretli policajti…

Ako informovala krajská policajná hovorkyňa Jana Migaľová, muži zákona stretli Denisa práve vo chvíli, keď fajčil konope. „Po výzve policajnej hliadky mladík dobrovoľne vydal igelitovú fóliu s obsahom zelenej sušiny,“ uviedla Migaľová.

Polícia začala trestné stíhanie vo veci prečinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi. Z tohto trestného činu bolo Denisovi aj vznesené obvinenie.

„Mladý muž z Malaciek uviedol, že konope získal od neznámej osoby,“ poznamenala policajná hovorkyňa s tým, že konope patrí podľa zákona medzi zakázané látky, ktoré sú schopné ovplyvniť psychiku konzumenta.

Obvinený mladík je stíhaný na slobode. „V prípade dokázania viny mu hrozí trest odňatia slobody až na tri roky,“ dodala Migaľová.

 

Zdroj: dnes24.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím