V týchto teniskách vraj skryjete aj konope

Foto: ZDOLAHORE.SK
Konopkar, 14. apríla 2016

V Amerike sa už schyľuje k oslavám 20. apríla – niečo ako Vianoce pre všetkých “huličov”, skrátka najvýznamnejšiemu dňu takýchto veselých amerických komunít. Značka BAIT a Adidas Skateboarding sa rozhodli poňať tento “významný” deň naozaj netradične.

Vytvorili špeciálnu kolekciu tenisiek, ktoré sú vyrobené okrem iného aj z konope. Ide o tradičný model Stan Smith avšak s menšou obmenou. Tento model nazvali vskutku príhodne – “Happy 420″ a ak sa poponáhľaš, môžeš si ho kúpiť už za 120 dolárov. Okrem mnohých nadpisov na prednom jazyku, zadnom štítku, či vnútornej podrážke, ktoré obsahujú referencie na blížiaci sa “sviatok” sú špecifické aj niečím iným. Na vnútornej strane jazyka majú totižto všitú malú tajnú priehradku – vrecko, do ktorého si môžeš schovať drobné, kreditku alebo v štátoch, v ktorých je mariahuana legálna, vraj kľudne aj tú. Čo na ne hovoríš? Myslíš, žeby sa ti takýto pár zišiel aj na Slovensku?

 

aididas-marihuana-2

 

aididas-marihuana-3.jpg

 

aididas-marihuana-4

 

aididas-marihuana-5

 

Zdroj: zdolahore.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím