Raper The Game bude mať vlastné marihuanové produkty

Foto: WEB
Konopkar, 7. apríla 2016

Všetci vieme, že The Game obľubuje marihuanu. Tvrdí, že je to láska k medicínskemu konope, ktorá ho presvedčila investovať do vlastnej línie marihuanových produktov.

Raper z kalifornského Comptonu sa spojil so značkou G FarmaBrands, aby vytvoril svoju vlastnú radu G-Stiks a G Drinks.

 

g-stiks-marihuana-3

 

G Drinks sú limonády s obsahom marihuanového oleja a G Stiks sú ručne vyrobené marihuanové cigarety. The Gameová úloha bude nájsť tie najvhodnejšie príchute.

 

g-drinks-marihuana

 

„The Game reprezentuje konopné hnutie,“ vyhlásil zakladateľ spoločnosti G Farma Ata Gonzales. „Má spojenie s touto marihuanovou kultúrou,“ dodal.

 

g-stiks-marihuana

 

Údajne bude jeho vyvolenou príchuťou Rosado, čo symbolizuje ružový lotusový kvet a je zároveň obľúbený kvet jeho babičky.

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím