Marihuana mi pomáha s tvorivým procesom, tvrdí Zayn Malik

Foto: huffingtonpost.com
Konopkar, 30. marca 2016

Anglický spevák Zayn Malik priznal, že vďaka fajčeniu marihuany sa cíti kreatívny. Uviedol tak v rozhovore pre britský magazín New Musical Express (NME).

„Nechcem hovoriť kedy som začal, pretože nechcem ovplyvňovať ostatných,“ uviedol Zayn Malik, niekdajší člen skupiny One Direction, ktorý 25. marca vydal svoj debutový sólový počin Mind of Mine. Podľa slov 23-ročného interpreta je to jednoducho niečo, čo robí sám. „Ak fajčíte kvalitnú marihuanu, niekedy to pomáha s tvorivým procesom,“ doplnil rodák z Bradfordu.

Zain Javadd „Zayn“ Malik sa preslávil v spomínanej chlapčenskej skupine One Direction, v ktorej pôsobil v rokoch 2010 až 2015 a vydal s ňou albumy Up All Night(2011), Take Me Home (2012), Midnight Memories (2013) a Four (2014). Po odchode z formácie podpísal zmluvu s vydavateľstvom RCA. S prvým sólovým singlom Pillowtalk zo spomínanej štúdiovky Mind of Mine sa mu podarilo dobyť britský aj americký rebríček.

 

Zdroj: zoznam.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím