Na svete sú marihuanové tampóny na zmiernenie menštruačných bolestí

Foto: foriapleasure.com
Konopkar, 8. februára 2016

Ak patríte medzi tie ženy, ktoré zažívajú každý mesiac s príchodom menštruácie ukrutné bolesti ako zo stredoveku, táto novinka vás určite zaujme.

Ide o špeciálne tampóny, respektíve čapíky s názvom Foria Relief, ktoré zmierňujú aj odstraňujú nepríjemné kŕče pred i počas cyklu. Ide o čisto prírodný produkt, ktorý je vytvorený z organického kokosového masla a olejového extraktu z marihuany. V každom čapíku sa tak nachádza 60mg THC (tetrahydrokanabiol) a 10mg CBD (kanadibiol). Po zavedení do pošvy tíši bolesť a postará sa aj o maximálne uvoľnenie svalov a napätia.

Účinok sa dostaví od 15-ich do 30-ich minút od zavedenia čapíka. Dokonca môžete liečivo zaviesť spolu s tampónom. Okrem odstránenia bolesti sa dostaví aj zlepšenie nálady, zmiernenie bolesti chrbta či pominutie úzkosti. Za jedno balenie obsahujúce 4 čapíky by ste zaplatili 44 dolárov.

Keďže je na Slovensku používanie marihuany na lekárske účely ilegálne, neostáva vám nič iné len vyskúšať tento produkt niekedy počas výletu u amerických susedov, kde tento zákaz vo väčšine štátov neplatí.

 

Zdroj: eva.cas.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím