Dvaja mladíci ukrývali v rukávoch bundy konope

Foto: SITA
Konopkar, 3. februára 2016

Marihuanu ukrytú v rukávoch zimnej bundy našiel služobný pes colníkov pri kontrole posádky auta, ktoré žilinskí colníci zastavili na Kysuciach.

Dvaja mladíci (21, 22) cestovali z Českej republiky. Z bundy ukrytej v batohu colníci vybrali dve vrecká so sušenou rastlinou.

Ako informovala hovorkyňa žilinského colného úradu Božena Chríbiková, Ružomberčan priznal, že 430 gramov marihuany kúpil pre vlastnú spotrebu na benzínke v Karvinej. Prípad teraz riešia policajti.

 

Zdroj: zilinaden.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím