Zaspomínajme si na hit Uprisingu 2015 – papieriky Ubalgin 420

Foto: FOURTWENTY.SK
Konopkar, 27. januára 2016

Ak ste neboli na festivale Uprising 2015, prišli ste o veľa! Okrem bohatého programu a skvelej atmosféry ste sa mohli stretnúť s týmito originálnymi papierikmi od slovenského projektu Four Twenty, ktoré sa dali zakúpiť v stánku BongoShop.

Bolo veľmi príjemné sledovať reakcie a záujem ľudí pri prvom kontaktne s dizajnom Ubalgin 420. Ľudí zaujal a pobavil až tak, že niektorí si ho zverejňovali aj na Instagrame. Po pár hodinách od oficiálneho spustenia festivalu bolo predaných 70 kusov a po necelom dni až viac ako 300 kusov, čo je veľmi pekný úspech pri takej širokej škále ďalších konkurenčných papierikov.

 

ubalgin-2

Nová generácia Ubalginu 420 v zelenom prevedení

 

 

Papieriky si naďalej môžete zakúpiť na www.fourtwenty.sk. Four Twenty ďakuje každému, kto tento projekt podporil svojou kúpou a tiež Bongoshopu, ktorý umožnil spoluprácu.

 

Čo je a kto je vlastne Four Twenty?

Dvaja mladí Slováci sa po absolvovaní Žilinskej univerzity rozhodli založiť projekt Four Twenty. Jeho hlavná nosná myšlienka je spájať ľudí so spoločnými záujmami spojenými so symbolom 420. O význame čísla 420 sa dočítate na www.fourtwenty.sk, keďže veľa priaznivcov u nás o jeho význame ešte nepočulo, napriek tomu, že vo svete je známy viac ako 30 rokov.

 

four-twenty-side-banner

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím