Dvaja zhúlení pašeráci konope sa omylom sami udali polícii

Foto: ZDOLAHORE.SK
Konopkar, 23. januára 2016

Znie to priam neuveriteľne. Skoro ako z nejakej americkej tínedžerskej komédie. No nejde o žiadnu fikciu či paródiu.

Dvaja mladíci sa rozhodli, že si prevozom marihuany naprieč USA trochu privyrobia. No skôr, než získali vytúženú kôpku peňazí, stihli sa sami nedopatrením udať polícii. Pýtaš sa ako je to možné? Jednoducho. Ulakomili sa na kontrabant, ktorý prevážali a trochu si z neho cestou “odfajčili”.

“No, my sme tí dvaja hlupáci, čo sa práve nechali chytiť, keď sa snažili previesť trochu húlenia cez vašu hranicu.” Presne tieto slová zazneli v slúchadlách prekvapeného operátora, ktorému sa dovolali marihuanou pobláznení mladíci. Po tom, čo sa pár otázkami policajný dôstojník v celej situácii zorientoval, zistil, že volajúci si myslia, že sú beznádejne obkľúčení federálnymi agentmi v civile. Kvôli konope v krvi totiž mladíkov zachvátil stihoman a v ich predstavách sa všetci ľudia v okolí spolu s ich vozidlami zmenili na policajtov. Keďže chceli predísť trápnej naháňačke, radšej zavolali na tiesňovú linku a dobrovoľne sa vzdali.

 

zhabana-marihuana-v-sackoch

 

Keď operátor policajnej linky 911 zistil, že títo “šikovní” pašeráci sa nachádzajú v meste Rexburg v štáte Idaho, poslal na miesto hliadku. Tá po príchode na určenú adresu našla vedľa zaparkovaného auta stáť mladíkov s rukami nad hlavou a v aute kufor plný konope. Išlo približne o 9 kilogramov, ktoré sa nachádzali v prepravnom boxe na psa. Takúto kôpku zeleného fajčiva sa 22 a 23 ročný pašeráci pokúšali previesť z Las Vegas do svojho bydliska vo viac ako 1300 kilometrov vzdialenom meste Bozeman v Montane. No nepodarilo sa.

 

Zdroj: zdolahore.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím