Polícia zadržala mladíka s konope pred bratislavským klubom

Foto: SITA/AP
Konopkar, 22. decembra 2015

Trest odňatia slobody na tri až desať rokov hrozí v prípade preukázania viny 18-ročnému Denisovi D. z okresu Námestovo, ktorého vyšetrovateľ Policajného zboru (PZ) obvinil z trestného činu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

Podľa doterajších informácií policajti 20. decembra v nočných hodinách, pred jedným z podnikov na Štúrovej ulici, skontrolovali v súčasnosti už obvineného muža, ktorý u seba v ruksaku prechovával sklenenú fľašu s obsahom 34 igelitových vrecúšok s neznámou sušenou rastlinou zelenej farby.

Podľa predbežných výsledkov z Kriminalistického a expertízneho ústavu PZ ide o konope a prechovávaný obsah má zodpovedať minimálne 60 bežným jednotlivým dávkam drogy. Obvineného stíhajú na slobode.

 

Zdroj: bratislavaden.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím