Český objav roka Slza: Marihuanu vyskúšal asi každý

Foto: PLUSKA.SK
Konopkar, 2. decembra 2015

Skupina Slza po úspechu na českom slávikovi zavítala aj medzi slovenských poslucháčov a v Nočnej šou u Binďa odpovedala dvojica Lukáš Bundil a Petr Lexa na jeho všetečné otázky aj o drogách.

Kapela Slza v zložení Lukáš Bundil a Petr Lexa získala v sobotu na českom slávikovi titul Objav roka, za ktorý určite vďačia aj svojmu megahitu Lhůta záruční, sa nechali Ivanom Bindasom v Nočnej šou Europy 2 vyspovedať.

 

Marihuanu už skúsil

Obaja na otázku, či už vyskúšali drogy odpovedali kladne. No neodpustili si poznámku: „Čo sa pokladá za drogy?“ A keďže Binďo tam zadefinoval napríklad marihuanu, tak obaja priznali: „Marihuanu vyskúšal asi každý.“

 

kapela-slza-marihuana

 

Keď moderátor zisťoval, či neskúšali aj tvrdšie drogy, Lukáš rezolútne odmietol, no Petr zostal akosi ticho, načo Ivan poznamenal: „Petr asi zabudol, že je v rádiu a iba kýva hlavou, že nie.“ A Bindas chalanov upodozrieval, že aj názov kapely vznikol pod vplyvom omamných látok!

No to chlapci rezolútne popreli! „Hľadali sme niečo, čo vyjadrí emócie ako negatívne , tak aj pozitívne a to slovo je slza,“ skonštatovali hudobníci, ktorí sa v Česku tešia čoraz väčšej popularite.

 

Zdroj: pluska.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím