Polícia obvinila trojicu mužov, ktorí z Českej republiky prevážali konope

Foto: eurozpravy.cz
Konopkar, 26. novembra 2015

NOVÉ MESTO NAD VÁHOM – Vyšetrovateľ z Nového Mesta nad Váhom obvinil v stredu (25.11.) trojicu mladých mužov (22, 22, 21) z okresov Nové Mesto nad Váhom a Námestovo zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov a prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

Ako dnes TASR informoval trenčiansky krajský policajný hovorca Pavol Kudlička, jeden z obvinených kúpil 23. novembra vo večerných hodinách v Českej republike konope. Na hraničnom priechode Moravské Lieskové policajná hliadka kontrolovala automobil značky Škoda Octavia, v ktorom boli všetci obvinení.

„Pri kontrole našli policajti v aute konope, pričom zadržané množstvo zodpovedá 115 zvyčajne jednorazovým dávkam drogy. Obvineným hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody na tri roky až desať rokov,“ doplnil Kudlička.

 

Zdroj: netky.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím