Bosna a Hercegovina chce legalizovať syntetickú marihuanu

Foto: WEB
Konopkar, 25. novembra 2015

Republika Srpska, čo je jedna z dvoch entít federatívnej Bosny a Hercegoviny, chce legalizovať syntetické konope na medicínske účely.

Tento návrh predložilo ministerstvo zdravotníctva Rade ministrov Bosny a Hercegoviny, ministerstvu pre občianske záležitosti a ministerstvu pre bezpečnosť.

 

bosna-hercegovina-mapa

 

Konkrétne sa jedná o vytvorenie zákona, ktorý umožní predpisovať syntetické kanabinoidy. Ministerstvo zdravotníctva už konzultovalo lekársku komoru a univerzitnú nemocnicu v meste Banja Luka.

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím