Rihanna bude mať vlastnú odrodu marihuany nazývanú MaRihanna

Foto: WEB
Konopkar, 20. novembra 2015

Nie je žiadnym tajomstvom, že táto barbadoská kráska inklinuje minimálne k ľahkým drogám.

Novinkou však je, že Riri chce rozšíriť okruh svojich mnohých podnikateľských aktivít, a to pomerne netradičným spôsobom. Údajne sa rozhodla investovať (asi po vzore Snoop Dogg-a alebo Wiz Khalif-u) do vlastnej odrody konope nazvanej príhodne – MaRihanna. V rámci tejto odrody by malo byť k dispozícii viac druhov, ako Karibean Kush, Haitian Haze, či Jamaican High Grade.

Bohužiaľ, aj keď si verným Rihanniným fanúšikom, túto rastlinu si od nej zatiaľ nebudeš môcť kúpiť. Predávať sa bude iba v marihuana „friendly“ štátoch, predovšetkým v Colorade, Aljaške, Oregone a vo Washingtone.

„MaRihanna by Rihanna je naozaj prvou mainstreamovou značkou konope na svete a som hrdá na to, že budem akýmsi priekopníkom,” povedala samotná Riri.

 

Zdroj: zdolahore.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím