Snoop Dogg ponúka marihuanu pod vlastným menom

Foto: WEB
Konopkar, 13. novembra 2015

Snoop Dogg na svojej webovej stránke nedávno napísal, že kdekoľvek ho zaviedli hudobné chodníčky, všade vnímal ‚trávu‘ ako všeobecný zdroj pokoja a lásky, ktorý nás všetkých spája.

Skutočnosť, že v americkom štáte Colorado je fajčenie „trávy“ legalizované, využíva aktuálne naplno raper Snoop Dogg, ktorý tu uviedol na trh marihuanu pod vlastným menom, distribučným názvom Leafs by Snoop, a to hneď vo viacerých druhoch.

 

leafs-by-snoop

 

Keďže však slávny interpret, vlastným menom Calvin Cordozar Broadus jr., nemá trvalé bydlisko, celý obchod realizujúci spomínanú distribúciu mu oficiálne nepatrí.

Snoop Dogg na svojej webovej stránke nedávno napísal, že kdekoľvek ho zaviedli hudobné chodníčky, všade vnímal „trávu“ ako všeobecný zdroj pokoja a lásky, ktorý nás všetkých spája. Marihuanu nedávno legalizovali vo viacerých amerických štátoch.

 

Zdroj: webnoviny.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím