Mladý Trenčan u seba prechovával marihuanu, hrozí mu päťročné väzenie

Foto: blog.radiowow.sk
Konopkar, 10. novembra 2015

Zadržané konope polícia zaslala na expertízne skúmanie.

Trenčín 10. novembra (TASR) – Trenčiansky policajný vyšetrovateľ obvinil v pondelok (9.11.) z prečinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov a prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi 18-ročnému muža z Trenčína. „Obvinený u seba 16. augusta popoludní v Trenčíne na Inoveckej ulici prechovával plastové vrecko s marihuanou,“ informoval dnes TASR trenčiansky krajský policajný hovorca Pavol Kudlička.

Ako ďalej uviedol, zadržané konope polícia zaslala na expertízne skúmanie, pričom jeho množstvo zodpovedá celkovo deviatim obvykle jednorazovým dávkam drogy. „Obvinenému v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody až na päť rokov,“ dodal.

 

Zdroj: teraz.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím