Colníci našli u 28-ročného Kysučana tri vrecká s marihuanou

Foto: TASR - KR PZ v Bratislave
Konopkar, 3. novembra 2015

Muž colníkom tvrdil, že vrecká s konope našiel na jednej českej čerpacej stanici v tráve, keď išiel vykonať potrebu.

Žilina 3. novembra (TASR) – Žilinskí colníci našli počas víkendovej kontroly 28-ročného vodiča z Poviny v okrese Kysucké Nové Mesto tri igelitové vrecká so sušenou rastlinou. TASR o tom dnes informovala hovorkyňa Colného úradu (CÚ) Žilina Božena Chríbiková.

Osobné auto s kysuckým evidenčným číslom si podľa nej colníci vybrali náhodne. „Z odstaveného auta vystúpil 28–ročný vodič, ktorého už po otvorení dverí sprevádzala vôňa po marihuane. Pri rozhovore uviedol, že okrem osobných vecí a cigariet na osobnú spotrebu nič iné neprepravuje,“ uviedla Chríbiková.

Doplnila, že pred zaistením muža nasledovala bezpečnostná prehliadka s výzvou, aby vyložil všetky veci z oblečenia. „Na strechu vozidla položil tri igelitové vrecká so sušenou rastlinou, ktoré vybral z vnútorného náprsného vrecka bundy. Na otázky, čo je ich obsahom a ako k tomuto tovaru prišiel, odpovedal, že vrecká s marihuanou našiel na jednej českej čerpacej stanici v tráve, keď išiel vykonať potrebu. Odovzdať ju vraj chcel policajtom v Kysuckom Novom Meste,“ dodala hovorkyňa žilinského Colného úradu s tým, že prípad si pre podozrenie z prechovávania omamných a psychotropných látok prevzali príslušníci Policajného zboru SR.

 

Zdroj: teraz.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím