Bratislavčanovi našli marihuanu za 21-tisíc eur

Foto: http://sk.atos.net
Konopkar, 3. novembra 2015

Bratislavskí policajti zatkli muža, ktorý mal vypestované a usušené konope za 21-tisíc eur.

Vyšetrovateľ obvinil Ivana H. (43) z Bratislavy z protidrogovej trestnej činnosti. Podľa polície obvinený pestoval a spracúval na predaj marihuanu. Drogu mu policajti z pohotovostnej motorizovanej jednotky našli v blízkosti Slovnaftskej ulici v druhom bratislavskom okrese.

„Z výsledkov Kriminalisticko-expertízneho ústavu Prezídia Policajného zboru vyplýva, že bolo zaistených 3600 obvykle jednorázových dávok drogy, čo predstavuje hodnotu približne 21 100,- eur. Obvinený je v súčasnosti stíhaný väzobne,“ uviedol bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

 

Zdroj: cas.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím