Snoop Dogg rozbehol encyklopédiu o marihuane s názvom Merry Jane

Foto: MERRYJANE.COM
Konopkar, 24. októbra 2015

O Snoop Doggovi, ktorého snáď nemusím predstavovať, bolo vždy verejne známe, že miluje zelený dym. Fanúšikov si získal hlavne svojou hudbou, ale aj jeho extravagantným imidžom.

K tomu stopercentne patrí aj marihuana. Tá Snoopovi okrem inšpirácie pre jeho texty dala aj zopár podnikateľských nápadov, ako napríklad investíciu do veľmi obľúbenej kalifornskej spoločnosti s názvom Eaze, zaoberajúcej sa dovozom trávy až pred dvere zákazníka do 15 minút! Minulý mesiac sa rozhodol na konferencii TechCrunch Disrupt predstaviť akúsi virtuálnu encyklopédiu o konope pre skúsených, ale aj neskúsených fajčiarov jeho obľúbenej rastlinky. Projekt bol oficiálne spustený 21.10. a nesie meno Merry Jane, ktoré je odvodené od pojmu Mary Jane, čo znamená marihuana (Mary- mari a Jane- juana).

„Merry Jane sú pre mňa pomyselné dvere, ktorými sa môžu fajčiari marihuany odobrať von zo záchodu a priznať si, že milujú fajčenie marihuany. Volám sa Snoop Dogg a milujem trávu.“ Predstavuje nový web o marihuane ikona zábavného priemyslu.

V databáze Merry Jane nebude chýbať show o varení, knižnica rôznych druhov marihuany s popisom ich účinkov, rozhovory so známymi „huličmi“, ale taktiež autorské texty (aj od samotného Snoopa) o legalizácii a konopnom priemysle. „Začiatočníci“ sa môžu tešiť na rôzne tutoriály o technikách balenia jointov, kulinárske rady typu ako zjemniť arómu marihuany v jedle, ale aj prehľad predajní s kopou rôznych odrôd (bohužiaľ len v USA). Hlavným cieľom Merry Jane je podporiť marihuanový biznis, ktorého hodnota každým rokom stúpa raketovým tempom a zároveň byť zjednocujúcou platformou pre užívateľov, ale aj obchodníkov so „zeleným šťastím“.

 

Zdroj: refresher.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím