Rapper Snoop Dogg oslavuje 44 rokov, za ten čas vyfajčil viac ako tonu marihuany

Foto: NETKY.SK
Konopkar, 20. októbra 2015

LOS ANGELES – Snoop Dogg je známy najmä kvôli dvom veciam – jeho úspešnej rappovej kariére a nadmernému užívaniu marihuany.

Veľmi často kombinuje obe veci a je známy tým, že nahral väčšinu skladieb pod vplyvom marihuany. Dnes oslavuje 44. narodeniny a britský portál The Lad Bible sa rozhodol vypočítať, koľko kilogramov marihuany stihol za svoj život vyfajčiť.
Na stránke Reddit Snoop priznal, že vyfajčí 81 jointov denne. Portál zobral do úvahy, že joint obsahuje v priemere asi jeden gram marihuany, takže rapper denne vyfajčí až 81 gramov „trávy“. Snoop sa narodil 20. októbra 1971 a priznal sa, že po prvýkrát fajčil marihuanu v sedemdesiatych rokoch počas interview pre HipHopDX.

„Ak vezmeme do úvahy, že Snoop začal fajčiť 81 gramov za deň od 1.1.1980, tak dodnes vyfajčil 1025865 gramov marihuany,“ píše britský portál. Čiže Snoop dokázal sfajčiť viac ako jednu tonu marihuany a stále neprestáva.

Snoop Dogg, vlastným menom Calvin Cordozar Broadus Jr., debutoval v roku 1993 albumom Doggystyle. Nasledovali nahrávky Tha Doggfather (1996), Da Game Is To Be Sold, Not To Be Told (1998), No Limit Top Dogg (1999), Tha Last Meal (2000), Paid Tha Cost To Be Da Boss (2002), R&G (Rhythm & Gangsta): The Masterpiece (2004), Tha Blue Carpet Treatment (2006), Ego Trippin‘ (2008), Malice N Wonderland (2009) a Doggumentary (2011).

Predvlani vydal pod pseudonymom Snoop Lion reggae album Reincarnated a tiež funkovú nahrávku 7 Days Of Funk, ktorú nahral s hudobníkom Dâm-Funkom.

Tento rok v máji ponúkol štúdiovku Bush, ktorú kompletne produkoval Pharrell Williams. Na konte má tiež napríklad spoločný album Mac & Devin Go To High School (2011) s Wiz Khalifom, ktorý bol zároveň soundtrackom k rovnomennému filmu. V ňom obaja rapperi stvárnili hlavné úlohy.

Snoop Dogg sa ako herec predstavil tiež v snímkach Training Day (2001), Starsky a Hutch (2004), Keď to rachne, zahučíme (2004) alebo Nájomníci (2005

 

Zdroj: netky.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím