Koľko marihuany sa zmestí do troch áut zaparkovaných na ulici

Foto: ETREND.SK
Konopkar, 19. októbra 2015

19. október 2015 – Francúzske bezpečnostné sily zhabali v Paríži 7,1 tony konope, ktoré sa nachádzalo v troch zaparkovaných autách na ulici.

Odhadovaná cena nájdenej drogy je 20 miliónov eur, a ide tak o najväčšie zhabané množstvo v metropole. Rekordné množstvo sa našlo v 16. parížskom obvode, ktorý je tradičnou štvrťou bohatých obyvateľov metropoly. Podľa médií zatiaľ v rámci vyšetrovania tohto prípadu nebol nikto zatknutý. Konope, z ktorého sa vyrába marihuana a hašiš, patrí k najviac konzumovanej droge v Európe a jeho spotreba stúpa. Vo Francúzsku úrady odhadujú dopyt na 300 ton ročne.

 

Zdroj: etrend.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Novinky
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím