Muž si na záhrade pestoval marihuanu, podľa policajtov by z nej boli tisícky dávok

Foto: Polícia
Konopkar, 8. októbra 2015

BRATISLAVA/BREZNO – Na záhrade si pestoval konope a tvrdil, že len pre osobnú potrebu. Policajti však v Braväcove v Breznianskom okrese pri domovej prehliadke zaistili množstvo, z ktorého by sa dalo pripraviť niekoľko tisíc dávok.

Tridsaťštyriročného miestneho muža obvinili z drogovej trestnej činnosti. Ako agentúru SITA informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, policajti z dvora odniesli štyri takmer 260 centimetrov vysoké rastliny. Expertíza potvrdila, že ide o marihuanu a určili množstvo. Obvinený muž skončil v cele, vyšetrovateľ spracoval aj návrh na jeho vzatie do väzby. V prípade dokázania viny môže stráviť za mrežami tri až desať rokov.

 

brezno-zahrada-marihuana-3

 

brezno-zahrada-marihuana-2

 

Zdroj: netky.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Novinky
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím