Na juhozápade Londýna objavili marihuanový les

Foto: NETKY.SK
Konopkar, 25. septembra 2015

LONDÝN – V anglickej metropole objavili menší marihuanový les a nikto nechápe, ako je možné, že ho doteraz nikto nevidel.

Viac ako 150 rastlín marihuany, z ktorých niektoré boli vyššie ako 1,5 metra, boli nájdené na opustenom pozemku o veľkosti futbalového ihriska v Kingstone.

Polícia dostala sťažnosť na „les“, ktorý by sa mal nachádzať na ulici Lower Marsh Lane. Hliadka, ktorá dorazila na miesto, opísala pozemok ako „malý les s vianočnými stromčekmi a altánkom.“

„Ktokoľvek to tu zasadil, tak si zvolil naozaj odľahlé miesto. Jediný spôsob ako sa sem dá dostať, je 20-minútová chôdza cez pustatinu,“ povedala policajtka Sára Henderson pre BBC. „Všetok ich čas, námaha a záhradnícke skúseností vyjdú navnivoč, keďže celé toto miesto bude zničené políciou.“

Doteraz nebol nikto zatknutý a prebieha vyšetrovanie.

 

Zdroj: netky.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím