Snoop Dogg spúšťa marihuanovú sociálnu sieť

Foto: WEB
Konopkar, 23. septembra 2015

Snoop Dogg rozbieha sociálnu sieť s názvom Merry Jane pre užívateľov a legálnych predajcov konope a konopných produktov. Rapper to oznámil na konferencii TechCrunch Disrupt s tým, že platforma začne budúci mesiac fungovať pre vybraných 420 „beta“ užívateľov.

„Mám rád marihuanu zo zdravotných dôvodov, je to pre mňa už zmierená situácia,“ povedal Snoop Dogg na TechCrunch. „Vždy vtedy vidím krásne veci okolo seba. Odjakživa som bol jej zástancom,“ dodal.

Herec Seth Rogen prispeje redakčným obsahom pre túto webovú stránku, ktorá bude obsahovať aj konopné kurzy varenia.

 

seth-rogen

Herec Seth Rogen prispeje redakčným obsahom

 

 

Snoop Dogg, ktorý je najlepšie známy pre piesne ako „Gin a Juice“ či „Nuthin‘ But a ‚G‘ Thang“ dal ako investor už nemalé peniaze do projektov ako napríklad Reddit.

 

snoop-dogg-2

 

Na konci septembra 2014 pomohol vypustiť burzovú aplikáciu Robinhood, ktorá má fungovať bez provízií. Dva mesiace predtým, ako sa objavil na obálke Adweek pre jeho rastúce digitálne záujmy.

Podľa Snoopa Merry Jane pomôže užívateľom konope voľne komunikovať bez sociálnej stigmy ohľadne užívania marihuany, pretože marihuanu podľa neho užíva veľmi veľa ľudí po celom svete.

Podľa najnovších informácií má byť celé obsadenie redakcie Merry Jane ženského pohlavia. 

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím