Policajti našli v Mercedese marihuanu, stíhajú dvoch mužov

Foto: WIKIPEDIA.ORG
Konopkar, 21. septembra 2015

Dvoch mužov na slobode stíha polícia za drogovú trestnú činnosť, marihuanu u nich našli pri kontrole Mercedesu v Tornali.

Ako ďalej Rimava.sk informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Andrea Petrovičová, mužov zastavila hliadka obvodného oddelenia v Tornali vo večerných hodinách ešte 20. augusta. „Na vyzvanie látku vydali dobrovoľne,“ uviedla Petrovičová a dodala, že z odovzdaného množstva u 25-ročného Miroslava z obce Licince, by sa podľa znaleckého posudku dalo vyrobiť nie menej ako 46 jednorázových dávok. U 30-ročného Gejzu z Tornale bolo len pár jednorázových dávok. Vyšetrovateľ v Revúcej minulý týždeň obvinil Miroslava zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Obvinený si podľa Petrovičovej marihuanu zadovážil za nezistených okolností a v aute ju použil na ďalšie účely distribúcie. Za takýto trestný čin hrozí trest odňatia slobody od troch až na 10 rokov. Gejza bol obvinený za prečin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, za čo v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody až na tri roky.

 

Zdroj: rimava.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím