Keď sa vtipkovanie nevypláca: Bill Murray si zavaril, keď ho chytili s marihuanou za tisíce

Foto: blastr.com
Konopkar, 14. septembra 2015

Ak je humor jednou z najväčších devíz herca Billa Murraya, je tiež dôvodom, pre ktorý sa dostal do veľkých problémov. Veru, kanadské žartíky sa občas môžu vymknúť z rúk.

Keď sa vtipkovanie nevypláca: Bill Murray si zavaril, keď ho chytili s drogami za tisíce!

V týchto dňoch v USA vychádza biografia známeho krotiteľa duchov Billa Murraya (64) s názvom The Big Bad Book of Bill Murray (Veľká zlá kniha o Billovi Murrayovi). V nej sa nachádza aj historka, ktorú verejnosť doteraz nepoznala a ktorá je z kategórie poriadne bláznivých!

 

bill-murray-herec-krotitelia-duchov

 

V septembri 1970 sa vtedy 20-ročný Bill, študent lekárskej fakulty na univerzite St. Regis v Colorade, vybral lietadlom z Chicaga do Denveru, kde sa chystal osláviť svoje narodeniny s priateľmi. Ako to už býva, pri čakaní na let sa trochu nudil a tak sa dal do reči s ďalším cestujúcim. Medzi rečou neznámemu prezradil, že v batožine má dve bomby. Išlo, pochopiteľne, o vtip…

 

bill-murray-herec-krotitelia-duchov-3

 

Vystrašený pasažier sa vybral za letiskovou ochrankou a tam upozornil na čudného mladíka, ktorý tvrdí, že má v kufri bombu. Bezpečnostná služba neváhala a nariadila prehliadku inkriminovanej batožiny. Bomby sa v hercovom kufri síce nenašli, ale mladík predsa len ukrýval niečo nelegálne – dosť veľké množstvo marihuany!

 

bill-murray-herec-krotitelia-duchov-2

 

V kufri mal Bill Murray päť „kociek“ ľahkej drogy, v tom čase mala hodnotu 20-tisíc dolárov, dnes by sa odhadovala až na 120-tisíc! Kým prišli policajti, Murray stihol prehltnúť menný zoznam klientov, ktorým bol tovar určený.

Pochopiteľne, po incidente sa narodeninová párty v Denveri nekonala. Murray sa na lekársku fakultu už nevrátil a súd mu naparil päť rokov podmienečne. A práve niekedy vtedy, keď sa vzdal sna byť lekárom, začal pracovať na kariére komika. Šťastná pikoška na záver – coloradská univerzita mu v roku 2007 napriek všetkému udelila čestný doktorát, načo herec vtipne vyhlásil: „Vidíte, mám diplom a ani som si nemusel brať študentskú pôžičku“.

 

Zdroj: cas.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím