V Španielsku objavili najväčšiu marihuanovú plantáž v Európe

Foto: ZDOLAHORE.SK
Konopkar, 5. septembra 2015

Unikátny kúsok sa podaril španielskej polícií, ktorá dnes oznámila, že v provincii Albacete na juhovýchode krajiny uzavrela v piatok obrovskú marihuanovú plantáž. Na správe by nebolo nič zarážajúce, keby nešlo podľa dostupných informácií od agentúry DPA o dosiaľ najväčšiu objavenú marihuanovú plantáž v Európe.

Polícia objavila na mieste plantáže s rozlohou väčšou než tri hektáre približne 75-tisíc rastlín konope, ktorých hmotnosť odhaduje približne na neuveriteľných päť ton. Španielske úrady s pýchou  vyhlásili, že ide o doposiaľ najväčšie množstvo drogy skonfiškovanej španielskou políciou. Aj keď táto informácia nie je zatiaľ overená, podľa internetového vydania španielskeho denníka El País by dokonca mohlo ísť o vôbec najväčšie množstvo zhabané na území Európy.

Pestovatelia tohto „políčka“ si zjavne úrodu už zožať nestihnú, keďže polícia v súvislosti s raziou zatkla šesť osôb. Vodca skupiny bol podľa novín El País odsúdeným páchateľom, ktorý na tieto aktivity využil priepustku z väzenia.

 

Zdroj: zdolahore.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím