Mladomanželia prichystali originálnu svadbu. Na bare sa svadobčanom podávalo 13 odrôd trávy

Foto: REFRESHER.SK
Konopkar, 3. septembra 2015

Myslím, že väčšina z vás už zažila tradičnú slovenskú svadbu. Obrad, následná oslava, tancovanie a pitie do rána so ženíchom či nevestou. V rámci zákonov to je asi tak všetko. Presuňme sa však za hranice, a to nielen Slovenska, ale rovno Európy. Za „veľkou mlákou“, konkrétne v Oregone, sa počnúc 1. júlom zlegalizovalo rekreačné užívanie marihuany pre všetkých občanov, ktorí dovŕšili 21 rokov. V domácnosti je umožnené pestovať maximálne 4 rastliny, avšak musia byť ukryté pred očami verejnosti. Jazda pod vplyvom či vynášanie z krajiny je samozrejme zakázané, avšak to som mierne odbočil.

Čerství mladomanželia, Withney a John, sa pri organizovaní svadby rozhodli pre takpovediac netradičný bar a miesto zvyčajného alkoholu sa pre svadobčanov prichystal stan s 13 odrodami marihuany. O správny výber sa staral vyškolený „barman“ Elledge nazývaný aj budtender, ktorý je profesionálny pestovateľ, a teda mu nerobilo problém podujať sa na správnom „načapovaní“. „Dokonca i 81-ročná babička, ktorá nefajčila od šesťdesiatych, prišla k nám do stanu. Spočiatku bola skeptická, no vo finále sa jej to páčilo,“ tvrdil Elledge. Fotografka prezradila, že takúto svadbu ešte nikdy nefotila, rovnako ako svadobná agentka doposiaľ neorganizovala podobnú akciu. Atmosféra vraj bola príjemná a uvoľnená, kto by to bol povedal.

 

marihuanova-svadba-4

 

marihuanova-svadba-3

 

marihuanova-svadba-2

 

marihuanova-svadba

 

Zdroj: refresher.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím