Nový „Kráľ Instagramu“: Obchodník s marihuanou konkuruje Danovi Bilzerianovi

Foto: INSTAGRAM
Konopkar, 2. septembra 2015

LOS ANGELES – Správy o marihuane sa momentálne objavujú v takmer každých médiách. Táto téma je horúca obzvlášť v USA, kde niektoré štáty povolili jej užívanie na medicínske účely a niektoré úplne dekriminalizovali jej užívanie. Po tom, čo vláda USA uznala, že zabíja rakovinové bunky, možno ju zlegalizujú aj v ústave.

Z jej predaja profituje aj Marijuana Don, alias Big Mike, alebo Michael Straumietis, ktorý vlastní spoločnosť s názvom Advanced Nutrients. Vďaka predaju vecí potrebných na pestovanie marihuany sa stal multimilionárom.

Na svojom Instagrame dokumentuje svoj život, ktorý je veľmi podobný „Kráľovi Instagramu“ Danovi Bilzerianovi.

 

big-mike-8

 

big-mike-7

 

big-mike-6

 

big-mike-5

 

big-mike-4

 

big-mike-3

 

big-mike-2

 

big-mike

 

Zdroj: netky.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím