Konopné smoothies v konzervatívnom Texase?

Foto: DALLASNEWS.COM
Konopkar, 25. augusta 2015

Ach, tá energizujúca sila smoothies, ktoré sú nabité čučoriedkami, banánmi, jogurtom a… konope?

Spoločnosť pre zdravú výživu z amerického mesta Dallas nedávno oznámila plány otvoriť prvý konopný smoothie obchod s názvom AmeriCanna Cafe v meste Frisco.

Podnikatelia ubezpečujú, že všetko v obchode bude legálne, nakoľko ingrediencie pochádzajú z konopných semien, časti rastliny konope, ktorá je legálna naprieč USA.

 

vejuca-vlajka-texasu

 

Smoothies od AmeriCanna ponúknu mnoho zdravotných a blahodarných účinkov konope, povedal Steven Rash, generálny riaditeľ spoločnosti North American Cannabis Holdings, ktorá tento projekt začína.

Konopné semená majú hladkú orechovú chuť, obsahujú bielkoviny a živiny ako omega-3 a omega-6 mastné kyseliny. Mike Murphree, hovorca kaviarne, tvrdí, že semená môžu pomôcť pri chudnutí a zmierniť radu zdravotných ťažkostí, ako je stres artritída a dokonca aj posttraumatickú stresovú poruchu.

 

konopne-smoothies

 

Tieto AmeriCanna smoothies budú obsahovať malé množstvo konopného proteínu, ako aj liečivú látku CBD.

Taktiež v nich budú len zanedbateľné stopy THC, chemickej látky, ktorá robí konope psychoaktívne, povedal Rash. Žiadny z konopných produktov nespôsobí, že niekto zlyhá drogové testy.

Prečo chce firma otvárať svoj prvý konopný obchod v Texase, štáte, ktorý nemá ani len povolené lekárske užívanie marihuany a kde boli legalizačné pokusy opakovane zmarené zákonodarcami?

Dôvodom podľa zakladateľov je, že mesto Frisco je jedno z najrýchlejšie rastúcich miest, kde majú nové podniky dobrú šancu na zisk.

 

north-american-cannabis-holdings

 

North American Cannabis Holdings nedávno získala obchod so zdravými smoothies CityBlends. CityBlends v súčasnej dobe ponúka konopný proteínový prášok, ako aj CBD olej.

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím