Mladík mal v lesoparku marihuanu, hrozí mu až päťročné väzenie

Foto: TASR - KR PZ v Bratislave
Konopkar, 4. augusta 2015

Z daného množstva by bolo možné pripraviť najmenej šesť obvykle jednorazových dávok drogy.

Košice 4. augusta (TASR) – Z drogovej trestnej činnosti obvinil policajný vyšetrovateľ 22-ročného Košičana Alexandra T. „Obvinený v mesiaci jún 2015 v lesoparku na Popradskej ulici v Košiciach neoprávnene prechovával dve plastové vrecká s obsahom sušiny rastliny konope o celkovej hmotnosti 1,13 gramov so 16,5- a 16,7-percentným obsahom THC (tetrahydrokanabinol),“ informoval dnes košický krajský policajný hovorca Alexander Szabó.

Z daného množstva by bolo možné pripraviť najmenej šesť obvykle jednorazových dávok drogy. Obvinenie sa vzťahuje na prečin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

Mladý Košičan je trestne stíhaný na slobode, v prípade dokázania viny mu hrozí až päťročné väzenie.

 

Zdroj: teraz.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím