V trnavskej nemocnici niekto pestoval marihuanu

Foto: TVNOVINY.SK
Konopkar, 29. júla 2015

Plastovú nádobu s rastlinou našiel na streche bývalého bufetu.

Marihuanu našli na jednej z budov v nemocničnom areáli. Nikto ale nevie ako sa tam dostala a nie je toho, kto by sa k nej priznal. Plastové kýbeľ s približne 70-centimetrovou rastlinou bolo na streche bývalého bufetu.

„V nemocnici máme prístup k rôznym omamným látkam, ale toto sme tu ešte nemali,“ povedal nám Matúš Starčiak z trnavskej nemocnice.

Málo zalievanú rastlinu so zvädnutými listami našiel údržbár, keď išiel ráno okolo. Chytro vzal rebrík a vyšiel na strechu. Ihneď volal správcovi.

To že zakázanú rastlinu našli v areáli sa po chvíli roznieslo po celej nemocnici. Hovorili o nej zamestnanci, no najmä pacienti.

Údržbár skontroloval strechy na všetkých budovách, či náhodou takýchto rastlín nie je v areáli viac. Nemocničná flóra je oddnes pod väčšou kontrolou.

Zelená rastlina pobavila nedávno aj Prešovčanov. Niekto ju zasadil do mestských kvetináčov blízko pamätníka osloboditeľov.

 

Zdroj: tvnoviny.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím