Policajti prichytili Čecha, ktorý mal dve igelitky marihuany

Foto: SITA
Konopkar, 28. júla 2015

BRATISLAVA 27. júla – Počas víkendového hudobného podujatia na Viedenskej ceste v bratislavskej Petržalke zadržali 28-ročného Čecha a o päť rokov mladšieho Slováka s marihuanou. Čech mal so sebou dve igelitové tašky so sušenou rastlinou. Našli ich ochrankári pri kontrole batohu a muža zadržali do príchodu polície.

Podľa predbežných výsledkov expertízy by sa zo zadržaného množstva dalo pripraviť minimálne 185 dávok. Slováka zase zadržali policajti v nedeľu skoro ráno. V ruke mal obal s igelitovými vreckami naplnenými sušenou rastlinou. Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Tatiana Kurucová, z tohto množstva by sa dalo pripraviť minimálne 17 dávok. Oboch obvinili z drogovej trestnej činnosti, v prípade dokázania viny im hrozí trest na tri až desať rokov. Slovák je stíhaný na slobode, Čech je v policajnej cele do rozhodnutia o väzobnom stíhaní.

 

Zdroj: bratislavaden.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím