V Amerike vznikla konopná cirkev. Omša sa končí modlitbou a jointom!

Foto: FACEBOOK
Konopkar, 24. júla 2015

Kde bolo, tam bolo, muž, ktorý sám seba nazýva ministrom lásky, založil Prvú konopnú cirkev. Jej symbolom sa stalo čo iné než konopný list a na bohuslužbách sa má hrať na harmonike. To budú mať v Amerike veselo!

1. júla 2015 vstúpila do platnosti nová cirkevná organizácia v Indianapolise, ktorej vznik povolil zákon podporujúci náboženskú slobodu. Dostala v celku originálny, avšak príznačný názov Prvá konopná cirkev. Bill Levin ju však založil už 26. marca. Pre Yahoo News prezradil, že cirkev nemá ľudí otravovať, práve naopak, chce ich vidieť zdravých, veď aj konope je považované za najzdravšiu rastlinu na zemi. Nemyslite si ale, že je Bill nejaký mladý, neuvedomelý “trávičkár”. Ide o 59-ročného stolára, ktorý sa sebavedomo označuje za ministra lásky.

 

Sexy Blond Woman Browsing at her Laptop

 

Vyznávači tejto cirkvi sa budú stretávať na bohoslužbách, kde by im mala namiesto orgánov hrať harmonika. Inak budú podľa Billových slov robiť presne to isté, čo sa robí v iných cirkvách, a teda oslavovať život, solidaritu, lásku a dobré zdravie.

Ešte jeden rozdiel tu však predsa len bude. Po tom, ako sa ukončí kázeň o láske, živote, smiechu či osobnostnom raste, príde na rad modlitba a vyfajčenie spoločného jointa. Ak by sa niekomu málilo, húlenie trávy bude, samozrejme, povolené aj počas obradov. Ako tvrdí Bill – “Boh žehnaj tomu, kto bude v našej cirkvi fajčiť”.

 

Sexy Blond Woman Browsing at her Laptop

 

Cirkev navyše nemusí platiť žiadne dane a nejaký ten peniažťok navyše si vyzbierala aj prostredníctvom crowdfundingového servera Go Fund Me. Konkrétne jej sedemsto ľudí poskytlo dokopy okolo 15 000 dolárov.

Cirkev už počas svojej krátkej pôsobnosti stihla dať do pozoru nielen celé mesto Indianapolis, ale i štát Indiana. Podala žalobu na guvernéra Mikea Pencea a štátnu i miestnu políciu. Dôvodom sú, samozrejme, zákony týkajúce sa držania a fajčenia marihuany, ktorú cirkev považuje za sviatosť. Jej členovia tvrdia, že táto rastlinka je ich fontánou zdravia, lásky a taktiež im pomáha pri liečení z rôznych chorôb a depresií.

V obžalobe sa uvádza, že Indiana porušuje zákony štátu i USA, pretože držanie a užívanie zelenej pochúťky považuje za trestný čin, čím sa podľa slov predstaviteľov cirkvi v ich meste obmedzuje láska.

 

Sexy Blond Woman Browsing at her Laptop

 

Cirkev má vraj viac ako tisíc členov a jej prvá bohoslužba sa uskutočnila v deň, kedy vstúpila do platnosti, a teda už spomínaného 1. júla. Na omši sa však zúčastnilo len sto ľudí a všetko sa to udialo bez prítomnosti marihuany. Na jej priebeh totiž dohliadali dvadsiati policajti. Krásne investované štátne peniaze, ostatní obyvatelia Indiany musia mať radosť!

 

Zdroj: manmagazin.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím