Marihuana by mala byť legálna, myslí si Amanda Seyfried

Foto: WEB
Konopkar, 14. júla 2015

Americká herečka Amanda Seyfried je za legalizáciu marihuany. Dvadsaťdeväťročná rodáčka z Allentown v Pensylvánii sa na margo kontroverznej témy vyjadrila v rozhovore pre britské noviny The Sunday Times.

„Myslím si, že je to úžasná vec a veľa ľudí ju užíva zodpovedne. Mala by byť legálna. Nerozumiem tomu, že ľudia po celý čas zomierajú na otravu alkoholom a marihuana je stále takto poznačená,“ uviedla herečka, ktorá podľa vlastných slov marihuanu neužíva, pretože trpí záchvatmi úzkosti.

Amanda Seyfried odštartovala kariéru ako modelka vo veku jedenásť rokov. Na televíznej obrazovke sa po prvý raz objavila ako pätnásťročná a v roku 2004 debutovala aj vo filme, keď si zahrala v romantickej komédii Protivné baby. Neskôr sa objavila v snímkach Nine Lives (2005), Americká zbraň (2005) alebo Alpha Dog (2006). V roku 2008 ju obsadili do hlavnej úlohy vo filmovom spracovaní muzikálu Mamma Mia!. Okrem iného sa objavila vo filmoch Pozor, hryzie! (2009), Milý John (2010), Listy pre Júliu (2010), Vymedzený čas (2011), Červená čiapočka (2011), Bedári (2012), Veľká svadba (2013), Lovelace: Pravdivá spoveď kráľovnej porna (2013), Všetky cesty vedú do hrobu (2014) či Macík 2 (2015).

 

Zdroj: sme.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím