Colníci: Marihuanu zhabali vo vlaku, aj v aute

Foto: ZAHORI.SK
Konopkar, 14. júla 2015

BRATISLAVA 14. júla (SITA) – V osobnom vlaku na trase Liptovský Mikuláš v smere do Žiliny našli žilinskí colníci igelitové vrecko s neznámou sušenou rastlinou sfarbenou dozelena, pravdepodobne s marihuanou.

Igelitové vrecko označil služobný pes na toalete pri umývadle. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa Colného úradu v Žiline Božena Chríbiková. Ani po opakovanej výzve sa nijaký z cestujúcich k tovaru neprihlásil. Vrecko s rastlinou odovzdali žilinskí colníci železničnej polícii.

Colníci zastavili aj osobné motorové vozidlo z Českej republiky v obci Veľké Bierovce. Trenčianski colníci našli pri osobnej prehliadke so služobným psom v aute rastlinnú sušinu zabalenú v igelitke v odkladacej skrinke na palubnej doske pred spolujazdcom. Vodič sa priznal, že je to marihuana a má ju pre vlastnú spotrebu. Tovar si prevzali príslušníci policajného zboru.

Kontroly, pri ktorých colníci zhabali dve igelitky marihuany z vlaku a z osobného auta, uskutočnili colníci koncom minulého týždňa v čase konajúceho sa najväčšieho hudobného festivalu Bažant Pohoda 2015. Špeciálne sa zamerali na kontrolu omamných a psychotropných látok v cestnej a železničnej doprave.

 

Zdroj: piestanskydennik.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím