Rusi objavili na Kryme umelý ostrov plný marihuany. Všetku spálili

Foto: WEB
Konopkar, 12. júla 2015

Ruská polícia objavila na jednom z umelo vytvorených ostrovov na Kryme obrie pole s marihuanou. Rastliny mali hodnotu v prepočte asi 84 miliónov korún. Na trh sa však konfiškované marihuana nedostane. Polícia všetky rastliny zničila.

Marihuanové pole zaberalo asi dvetisíc metrov štvorcových. Pestovatelia marihuany a ukrývali medzi rastlinami. Polícia pri zásahu zadržala jedného muža, ktorý poľe strážil. Zo záberov ruskej televíznej stanice Rossija 24 je zrejmé, že niektoré rastliny marihuany boli vysoké ako zasahujúci policajti.

Pri podrobnejšom prehľadaní ostrova čakalo ďalšie prekvapenie. Objavili totiž ďalších viac ako tisíc rastlín marihuany na dvoch oddelených poliach, píše server BBC.

Podľa predbežných odhadov sa na ostrove nachádzala marihuana v hodnote asi 3.5 milióna dolárov (84 miliónov korún). Policajti všetky rastliny spálili.

 

Zdroj: idnes.cz

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím