Marihuanový tábor v Colorade zatiaľ nebude

Foto: WEB
Konopkar, 6. júla 2015

Plánovaný marihuanový ranč v juhozápadnom Colorade nakoniec neotvorili. Na pozemku s rozlohou 688 metrov štvorcových mal rezort s názvom CannaCamp ponúkať viacero aktivít spojených s fajčením marihuany, ako napríklad pešiu turistiku či rybárčenie.

Avšak dohoda s vlastníkom pozemku nevyšla a preto marihuanová turistická spoločnosť, ktorá reklamuje CannaCamp, vo štvrtok informovala, že rezort sa nakoniec predsa neotvorí.

Spoločnosť The MaryJane Group, ktorá prevádzkuje marihuanové hostince v Denveri a Silverthorne, oznámila, že dúfa nájsť nový domov pre CannaCamp do roku 2016. Zákazníci, ktorí už rezervovali pobyty v CannaCampe od 395 dolárov za osobu na noc, dostanú namiesto toho pobyt v marihuanovom bed-and-breakfast.

CannaCamp mal predbežný súhlas prevádzkovania na ranči neďaleko Duranga. Ale dohoda nevyšla a CannaCamp sa minulý mesiac stal terčom vtipov v medzinárodných médiach ako aj v americkej nočné televíznej show.

 

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím