25-ročného Bratislavčana chytili s taškou marihuany

Foto: SITA
Konopkar, 26. júna 2015

Martinovi K. hrozí tri až desať rokov za mrežami. Vyšetrovateľ ho obvinil zo zločinu výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie.

Obvineného muža polícia už v stredu popoludní skontrolovala za Vodárenským múzeom na Devínskej ceste. Bratislavčan dobrovoľne vydal čiernu tašku s 34 kusmi igelitových vrecúšok s obsahom zelenej sušenej rastliny.

Materiál policajti zaistili a zaslali na expertízu. Predbežné výsledky ukázali, že išlo o takmer 30 g konope, čo predstavuje 60 obvykle jednorazových dávok drogy.

 

Zdroj: bratislavaden.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím